Doplňkové služby

K našim hlavním činnostem, nabízíme také následující služby:

Kanalizační přípojky

 • Řešíme také pokládky kanalizačních přípojek vč. projektové dokumentace. Realizujeme i kompletní projekty.

Sanace domů, budov, objektů

 • Provádíme i stavební úpravy jako sanace zemědělských budov, kanalizací, septiků a žump pro zvýšení stability a životnosti.

Vyklízení bytů, sklepů, půd…

 • Další službou je vyklízení, např. pozůstalostí, sklepů a půdních prostor vč. kompletního úklidu a desinfekce.

Opravy a rekonstrukce budov

 • Dále také nabízíme kompletní opravy nebo rekonstrukce zdevastovaných či rozpadlých nefunkčních budov, bytových a nebytových prostor (např. rodinné domy, byty, chaty, chalupy, garáže a další typy objektů).

 

Mezi naše další doplňkové služby patří:

 1. Hubení myší

Hubení myší v našem podání pro vás může být skutečnou záchranou. Provádíme deratizaci nejrůznějších prostor, včetně sklepů a špatně dostupných míst.

 1. Hubení krys

Hubíme krysy a provádíme deratizaci mechanicky i chemicky. Zajistíme, že váš dům, ale také firemní prostory budou absolutně bez škůdců.

 1. Hubení potkanů

Požadujete hubení potkanů, kteří se vám přemnožili a obtěžují vám život? U nás najdete pomoc, provádíme hubení potkanů chemicky i mechanicky.

 1. Hubení štěnic

Provádíme hubení štěnic ve firmách, ale také v soukromých domácnostech. Najdeme ohnisko problému a provedeme deratizaci i desinsekci.

 1. Hubení mravenců

Jednou z našich služeb je také hubení mravenců. Tato činnost je v našem podání velice efektivní službou, díky níž už budete bez starosti.

 1. Hubení švábů

Za pomoci kvalitních deratizačních prostředků se postaráme o hubení švábů. Pomůžeme v kancelářích, ale také u vás doma.

 1. Hubení blech

Blechy jsou velmi nepříjemné a ne vždy platí, že ty psí na člověka nejdou. Potřebujete se blech zbavit? Rádi vám pomůžeme, a to profesionálně.

 1. Hubení much

Do našich služeb desinsekce se řadí také hubení much. Ty se mohou stát vskutku nezvladatelným problémem nejen v domácnosti.

 1. Hubení pavouků

Hubení pavouků v našich rukou je vhodné pro všechny. Bojíte se těchto hmyzích zástupců? Pak si nechte pomoci profesionální firmou.

 1. Desinsekce

Desinsekci si nepleťte s desinfekcí. Jedná se také o očistu, ale od nejrůznějších hmyzích škůdců. Zbavíme vás pavouků, much i dalšího hmyzu.

 1. Sanace domu

Sanace domu vás může zbavit nejednoho problému. Oslovte nás a my zajistíme deratizaci a desinfekci, zbavíme vás všech nepříjemností a nečistot.

 1. Vyklízení domu

Vyklízení domu při stěhování, ale také třeba při deratizaci, nemusí být snadné. Proto využijte profesionální pomoc naší společnosti.

 1. Vyklízení sklepů

Provádíme efektivní vyklízení sklepů v domácnostech i ve firmě. Tyto často nedostupné prostory pro vás zbavíme nečistot i škůdců.

 1. Opravy budov

Mezi naše služby se počítají také různé opravy budov a menší zednické či jiné řemeslnické práce. S námi bude váš dům zbaven všech neduhů.

 1. Rekonstrukce budov

Kromě menších oprav provádíme rovněž rekonstrukce budov. V našem týmu pracují zkušení a zruční zedníci i další poctiví řemeslníci.

 1. Pokládky kanalizační přípojky

Pokládky kanalizačních přípojek mohou být plné komplikací. Pokud ale tuto práci svěříte profesionální firmě, můžete si být jisti pozitivním výsledkem.

 1. Vyklízení pozůstalostí

Přenechejte vyklízení pozůstalostí na nás. Rádi vám s touto ne vždy právě příjemnou činností pomůžeme a zbavíme vás starostí a vrásek.

 1. Likvidace škůdců

Likvidace škůdců, nebo také deratizace, je pro někoho zcela nezbytnou záležitostí. I vás trápí hmyzí škůdci nebo hlodavci? Pomůžeme vám.